Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Tři Grácie o skóre lepší než Hrnčíři

« zpět na seznam

3.6.2020

Tři Grácie o skóre lepší než Hrnčíři

Po velmi dobrém úterním bowlingovém večeru s 3. ligou pokračovala v Xbowlingu ValMez ve středu 3. června 2020 opět ABL a svůj jarní restart měla tentokrát svým celkově 2. HD 4. liga. Tato naše skupina s pracovním názvem „Diskotéková liga“ opět nezklamala, jen DJ Thomas uronil slzu, že je čím dál těžší uspokojit všechny adepty tou správnou muzikou.

A tak se raději vraťme k tomu hlavnímu, k bowlingu. Nahoru-dolů se střídavě dařilo téměř všem týmům, jen námi typovaný Černý kůň Oderská banda se ne a ne chytit. Ale uvidíme, ještě jsou před námi tři hrací dny. O vítězství v kole nakone rozhodlo skóre, které hovořilo ve prospěch týmu Tři Grácie (16 b. – celkem 27 b.) a naše děvčata se posunula celkově o jednu příčku nahoru na čtvrté místo. O místečko poskočili také Hrnčíři (16 b. – celkem 31 b.) a stejně jako v HD jsou druzí již jen díky horšímu skóre, než mají vedoucí Dravci (12 b. – celkem 31 b.). Těm tentokrát večer bodově příliš nevyšel, ale pozici lídra stále drží.

Velmi dobře rozehráli večer Náhradníci (12,5 b. - celkem 28,5 b.), ale pak jim zřejmě došel dech a v celkové tabulce to znamená sestup na průběžné třetí místo. Třetím nejlepším týmem tohoto kola se stali Bezejmení míšenci (14,5 b. – celkem 25,5 b.), jenže doplatili na lepší výkon Grácií a tak se paradoxně museli smířit se sestupem na páté místo. A jak je již zřejmé, na šestém místě se nám zatím usadila Oderská banda (4 b. – celkem 7.).

A jdeme na statistiky kola. Všechny muže převálcovala hráčka večera Ája Kudělková (Tři Grácie) s průměrem 183,80 bodu a k tomu ještě získala plný počet 5 bodů. Mezi muži pak nejlepší průměr 174,40 bodu uhrál Radek Capil (Náhradníci) a nejvyšší nához 219 bodů si připsal Michal Jajtner (Dravci). Co se týče týmových statistiky, tak nejvyšší nához 546 bodů zahráli Bezejmení míšenci a nejlepší celovečerní průměr 492,20 bodu ukouleli Dravci.

Máme tedy za sebou velmi úspěšný druhý hrací den 4. ABL Xbowling ValMez. K třetímu kolu se sejdeme klasicky za 14 dní ve středu 17. června 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez