Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

TŘI GRÁCIE týmem 5. HD 4. ligy

« zpět na seznam

24.5.2019

TŘI GRÁCIE týmem 5. HD 4. ligy

Ve čtvrtek 23. května 2019 jsme po pouze, zaviněné odstávkou elektrické energi, mohli opět přivítat v Xbowllingu ValMez hráče 4. ligy. Na pořadu byl jejich pátý hrací den ABL a vyrovnaný večer napověděl jediné. Že o každém místě rozhodne až závěrečný večer.

Nejlépe se svými soupeři tentokrát vypořádali TŘI GRÁCIE (17 b. – celkem 65,5 b.) a na třetím místě si na svého nejbližšího pronásledovatele, což jsou Náhradníci, vytvořili slušný náskok 6 bodů. Vedoucí RYCHTÁŘI (13 b. – celkem 78 b.) museli opět sáhnout pro hostující hráče, ale nakonec se s touto skutečností vypořádali celkem dobře a dokonce o bodík navýšili své vedení v čele tabuky. Uvidíme, jak se na finálový večer připraví LOTR TÝM (12 b. – celkem 75,5 b.). Ztráta 2,5 bodu při vyrovnanosti skupiny není vůbec neřešitelný problém a je jen dobře, že se rozhodne až v samotném závěrečném kole soutěže.

Vůbec špatně nezahráli NÁHRADNÍCI (12,5 b. – celkem 59,5 b.), kterým sice Grácie poodskočily, ale pozor, podařil se jim navýšit náskok na páté místo zaručujicí boje v baráži. 9,5 bodu do plusu, tohle by již neměl zkušený Capilovic klan prohospodařit. Situaci si naopak hodně zkomplikoval pátý PŘESPOLNÍ HANGÁR (9,5 b. – celkem 49 b.). I bez svého lídra sbíral bodíky, než přišel pro něj osudný zápas večera a na kolena jej srazila těžká prohra 0:5 s HRNČÍŘI (11 b. – celkem 47 b.). Ti naopak ožili jako ryba ve vodě a dostali poslední šanci porvat se o páté místo a zkusit zachránit 4. ligu v baráži. Jinak je to jasné. Šesté místo zajišťuje jediné, sestup do 5. ligy.

A jsme u statistik kola. Hráči večera byli Tomáš Blaha (Lotr tým) s průměrem 182,80 bodu a Kristýnka Vojtěchová (Grácie) s průměrem 171,40 bodu a vybojovanými 4 body. Stejně užiteční pro své týmy byli také tátové-dědové Ráďa Capil (Náhradníci) a Peťa Mikliš (Rychtáři). Nejvyšší nához večera 208 bodů zahrála Nelča Capilová (Náhradníci) a v týmech nakouleli HRNČÍŘI v pro ně životním zápase sezóny proti Hangáru 581 bodů.

Tímto nám končí report z pátého hracího dne 4. ABL Xbowling ValMez. K závěrečnému šestému kolu se sejdeme ve středu 29. května 2019 v 18:00 hodin a po jeho skončení proběhne vyhlášení a vyhodnocení jarní části 4. ligy. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team - bowling ValMez