Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Tři Grácie zvládly nejlépe úvodní HD 4. ligy

« zpět na seznam

12.9.2019

Tři Grácie zvládly nejlépe úvodní HD 4. ligy

Premiéru podzimní části ABL má za sebou v Xbowlingu ValMez také 4. liga. Úvodní hrací den se odehrál ve středu 11. září 2019 a velmi dobrou reklamu svým tričkám Best Woman udělaly TŘI GRÁCIE, které se s mírným náskokem usadily v čele tabulky.

A mohly na tom být ještě lépe, nebýt klopýtnutí v posledním zápase s Přespolním Hangárem. Ale nezaujatému pozorovateli to vůbec nevadí, ba naopak. Rozestupy mezi týmy jsou tak minimální a můžeme se těšit na parádní ligové boje. Jak již bylo tedy řečeno, nejlépe zvládly úvodní kolo TŘI GRÁCIE (18 B.). Velmi zdatně a nebojácně vstoupil do vyšší soutěže nováček ODERSKÁ BANDA (16,5 b.) a potvrdil tak naši tipovačku na Černého koně soutěže. Budeme jen držet palce, ať mu tato forma vydrží co nedéle.

Totálně kombinovaná sestava PŘESPOLNÍHO HANGÁRU (13,5 b.) kladla otázku, cože z toho vyleze? A vylezlo z toho krásné třetí místo úvodního večera. Uvidíme, zda se takto povede i základní sestavě v dalších kolech. Na poslední chvíli povolání do 4. ligy HRNČÍŘI (12,5 b.) přijali tuto výzvu s radostí a výsledkem je prozatimní čtvrté místo se slušnou porcí bodů. Na pátém místě je druhý z nováčků BC VALAŠI TEAM (8,5 b.). Ten trošku zaostal za naším očekáváním a věříme, že od druhého kola předvedou pánové to, co umí. Až na samém chvostu tabulky se usadili NÁHRADNÍCI (6 b.), tradiční štika čeřící hladinu čtvrté ligy. Čerstvá středoškolačka Nela jim chyběla a ať se její mamka Dáša snažila sebevíc a táta Ráďa doloval body, kde se dalo, na lepší než šesté místo to tentokrát nestačilo.

A jsme u statistiky prvního kola. Hráči večera se stali Radomír Capil (Náhradníci) s průměrem 180,40 bodu a Kristýnka Vojtěchová (Tři Grácie) s průměrem 175,00 bodu. Bez prohry v zápase nezůstal žádný z hráčů a tak hned čtyři získali pro své týmy důležité 4 body. Kromě hráčů večera Rádi a Kristýny to byli ještě Ája Kudělková (Tři Grácie) a Dan Ševčík (Oderská banda). Dan se stal současně i autorem nejvyššího náhozu 214 bodů, který pro jistotu zahrál hned 2x. V týmových statistikách hrála prim ODERSKÁ BANDA. Nejvyšší nához 575 bodů a celovečerní průměr 501,80 bodu.

Máme tedy za sebou úvodní hrací den 4. ABL Xbowling ValMez. K druhému kolu se sejdeme ve středu 25. září 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin a již se moc těšíme na další krásné a dramatické boje. Díky za krásný bowlingový večer a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez