Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Tweeners jsou již druzí a nahání NO NAME

« zpět na seznam

20.8.2020

Tweeners jsou již druzí a nahání NO NAME

Čas nám pádí jako zběsilý a je tady opět středa a ta v srpnu patří Letní Valašské Devítkové lize. V Xbowlingu ValMez se nám 19.9.2020 odehrál již třetí hrací den této prázdninové ligy. A viděli jsme krásné náhozy a konečně nám padla první PERFECT GAME a nezasloužil se o ni žádný z pánských aspirantů, ale Žanda Pořízková.

Tak si pěkně shrňme nejdůležitější fakta třetího kola. Podobně jako v minulém večeru byli nejlepší Tweeners (17,5 b. – celkem 45 b.), poskočili již na průběžné druhé místo a na lídra ztrácí pouze 4 body. Ve vedení i nadále zůstává NO NAME (14 b. – celkem 49 b.) a při pohledu na formu jednotlivých týmů to vypadá, že právě tyto dva mančafty si to rozdají o vítězství a postup na republikové finále. Na třetí místo nám spadl CNC Produkt (11,5 b. – celkem 40 b.) a místo ataku prvního místa začíná bránit třetí místo.

Velmi dobře zahrál tým Za řekou (13 b. – celkem 33 b.) a posunul se v tabulce na čtvrté místo na úkor Republiky (11 b. – celkem 31,5 b.), která nedokázala zopakovat výkon z minulého kola a klesla na páté místo. Na svůj bodově úspěšný úvodní večer zatím nenavázal Black Horse (8 b. – celkem 26,5 b.) a uzavírá nám tak tabulku na šestém místě.

A jdeme na statistiky večera, kde hrály prim tentokrát ženy. Hráčkou večera se s parádním průměrem 245,80 bodu a ziskem 4 bodů stala Janča Orságová (Za řekou). Mezi muži byl nejlepší Tomáš Helešic (Tweeners) s průměrem 232,00 bodu. Jak je již zřejmé z úvodu článku, nejvyšší nához, PERFECT GAME (300), zahrála Žaneta Pořízková (Republika) a těsně pod touto hranicí (298 bodů) zůstal Láďa Šmelcer (Tweeners). Týmové statistiky ovládli stejně jako v minulém kole Tweeners. Tentokrát byl jejich nejvyšší nához krásných 786 bodů a celovečerní průměr pak 653,60 bodu.

Z třetího hracího dne LVDL je to vše. Ke čtvrtému kolu se sejdeme za týden, ve středu 26. srpna 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný letní bowlingový večer a v našem Vašem centru Xbowling ValMez se těšíme brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez