Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Upravené termíny turnajů a hracích dnů ABL

« zpět na seznam

3.5.2020

Upravené termíny turnajů a hracích dnů ABL

Opět zdravíme hráče a příznivce našich turnajů a ABL. V návaznosti na dřívější otevření našeho centra Xbowling ValMez jsme přizpůsobili i některé termíny našich turnajů a ABL. Již na neděli 17. května 2020 jsme připravili klasický turnaj na rozehrání, Rozjezdový boj o Skleněnku.

Pravidla budou jednoduchá, jako při Městském mistrovství, tzn., že každý hráč odehraje 6 her a celkový součet bodů rozhodne o pořadí. Ženy budou mít klasicky HDC +8 bodů na hru. Startovné bude 300,- Kč. OBSAZOVAČKA je připravena ZDE. Z turnajů, zařazených do celoročních sérií se oproti plánu z 22.4.2020 rozběhne jako první Valašská devítka s měšcem. Hrát budeme klasicky poslední neděli v měsíci, 31. května 2020. OBSAZOVAČKA je připravena ZDE. Senior Cup Tour VM a Valašské dvojice rozběhneme v červnu.

Z důvodu zrušení dvou až tří turnajů Valašských dvojic, Senior Cup Tour ValMez a Valašské devítky je nejzásadnější změnou počet turnajů započítávaných do celoročních žebříčků. Z původních 8 turnajů se nyní bude započítávat celkem 6 turnajů. Během týdne upravíme v propozicích i hrací systémy jednotlivých turnajů. Kompletní aktuální OBSAZOVAČKY jsou k dispozice ZDE.

Co se týče ABL, tak bychom rádi zahájili ligu o 14 dní dříve, čímž bychom odehráli celkem 5 hracích dnů v každé skupině. Do středy 6.5.2020 rozešleme meily s informacemi ohledně ABL všem kapitánům týmů. Termíny jsou již k dispozici ZDE, stačí rozkliknout jednotlivou skupinu. 

Máme tady dle našeho názoru další zásadní novinky. Přejeme Vám krásný májový měsíc a těšíme s Vámi všemi opravdu již brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez