Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Úvodní HD LVDL skupiny B zvládl nejlépe CNC PRODUKT

« zpět na seznam

11.7.2019

Úvodní HD LVDL skupiny B zvládl nejlépe CNC PRODUKT

Prázdniny jsou v plném proudu a Xbowling ValMez má za sebou také úvodní hrací den skupiny B Letní Valašské Devítkové ligy. Ve středu 10. července 2019 se o letní ligové body popralo dalších šest týmů a spanilou jízdu předvedl především CNC Produkt.

Pohled na jména týmů skupiny již dopředu dával tušit velké a vyrovnané boje a samotné zápasy potvrdily, že boj o tři místa, zajišťující účast ve Finále A bude asi dramatický až do konce základní části. Hned úvodní zápas mezi Andílky a CNC Produkt to ukázal. Ani výborných 682 bodů nepomohlo Andílkům k více než jednomu bodu, protože CNC kontroval 772 body a získal zbylé čtyři body.

Velmi dobře rozjeli ligu také Tweeners výhrou 4:1 nad Zákulisím a NO NAME vítězstvím 5:0 nad Hafany. Tyto zápasy také určily vývoj tabulky 1. HD. O vítězi kola rozhodl zápas mezi CNC a Tweeners, který skončil vítězstvím 4:1 (683:655) prvně jmenovaného mančaftu, který tak o pár bodíků poodskočil svým soupeřům. CNC Produkt (22 b.) zvládl vítězně i závěrečné dva zápasy a bylo jasné, kdo si oblékne, cyklisticky řečeno, Maillot jaune v 2. HD.

Se šestibodovou ztrátou se ke stíhací jízdě již nyní připravují druzí Tweeners (16 b.) a zkušený počtář ví, že kdyby vzájemný zápas skončil opačně, což také mohl, ve vedení by byli právě Tweeners. Ale na kdyby se nehraje, a tak se můžeme těšit na další bowlingové výzvy. Největší boj se nám nakonec svedl o třetí místo. Andílky do hry o postup do Finále A vrátila výhra 4:1 nad NO NAME. Oba týmy mají shodně 11 bodů a ve prospěch třetích Andílků hovoří celkové skóre. Je více než jasné, že nyní čtvrtý NO NAME si to nenechá jen tak líbit. V záloze však číhá další žadatel o postup, Zákulisí (10 b.), který z loňského roku moc dobře ví, jak chutná boj o letního Mistra ValMezu a jistě ještě v dalších večerech předvede svou sílu. Tabulku uzavírají Hafani (5 b.), kteří pojali tuto letní ligu nejsprávněji, jak mohli. Poprat se s velmi silnými týmy a získat tak nenahraditelné a užitečné zkušenosti pro boje v podzimní části ABL.

A ještě se podívejme na statistiky kola. Hráčem večera se stal Petr Roubalík (CNC) s průměrem 241,60 bodu, pro svůj tým byl nejužitečnějším Filip Křižka (CNC), který získal plný počet 5 bodů a nejvyšší nához 288 bodů si připsal Lukáš Heitel (Andílci). Mezi ženami měla nejlepší bilanci Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 223,80 bodu, vybojovanými 4 body a nejvyšší hrou s hodnotou 256 bodů. CNC Produkt pak potvrdil své vedoucí postavení nejvyšším náhozem 772 bodů a také parádním průměrem 701,60 bodu.

Máme za sebou úspěšný a pohodový úvodní večer Letní Valašské Devítkové ligy skupiny B. K druhému kolu se sejdeme v Xbowlingu ValMez za 14 dní ve středu 24. července 2019. Díky za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou. Třeba u kvalifikace na Přebor Zlínského kraje, která je v plném proudu a čeká na Vaši účast.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez