Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

V 2. hracím večeru 3. ligy se prosadili Pivoni

« zpět na seznam

27.3.2019

V 2. hracím večeru 3. ligy se prosadili Pivoni

V úterý 26. března 2019 se v Xbowlingu ValMez opět hrála ABL a na pořadu byl 2. hrací den 3. ligy. A opět, podobně jako v úvodním kole, jsme byli svědky velmi zajímavých zápasů a překvapivých výsledků, které míchaly pořadím jako přesýpací hodiny. Už už to vypadalo, že se dokonce bude měnit i jméno lída skupiny, ale poslední zápasy rozhodly jinak.

PIVONI (17 b. – celkem 32 b.) zvládli čtyři zápasy, jenže ten poslední, proti DARK SIDE, jim nevyšel podle představ. Přesto se s jednou prohrou stávají týmem večera, zůstávají i nadále na druhém místě, ale na vedoucí tým ztrácí již jen bodík. Tím vedoucím mančaftem je FABULAND (14 b. – celkem 33 b.), který sice již byl v průběhu večera na druhém místě, ale závěrečné vítězství nad Andílky jej posunulo zpět na první místo. Vyrovnané výkony předvádí KROCANÍ HNĚV (12 b. – celkem 24 b.) a odměnou je mu postup na průběžné třetí místo. Že by to vypadalo na štiku jara, podobně jako to předvedli Pivoni na podzim? Jen tak dál, pánové.

Na čtvrté místo sestoupili ANDÍLCI (7 b. – celkem 21 b.), které jako kdyby při hře svazovala zodpovědnost za výsledky, při neúčasti jejich kapitána Tondy Váni. Na páté místo postoupil DARK SIDE (15 b. – celkem 21 b.), který konečně zahrál tak, jak jej známe ze 4. ligy. Doufejme, že nováčkovský respekt nechal v 1. HD a teď bude pořádně míchat kartami. Bohužel, marně hledají mistrovskou formu zatím šestí MISÁCI (10 b. – celkem 19 b.), kteří to tak budou mít s obhajobou titulu při vyrovnanosti 3. ligy asi hodně těžké.  

A teď se podíváme na statistiky kola. Hráčem večera se stal Karel Masnota (Misáci) s pěkným průměrem 197,40 bodu. Nejužitečnějšími hráči byli Radek Šobora (Fabuland) a Zbyňa Röhrer (Pivoni), když oba získali pro své týmy maximální počet 5 bodů. Nához večera, výborných 254 bodů, předvedl Vašek Bezděk (Krocani). Mezi ženami zahrála nejlepší průměr 168,25 bodu Janča Irglová (Fabuland). Co se týče nejvyššího týmového náhozu, tak ten má hodnotu 610 bodů a zahrál jej KROCANÍ HNĚV.

Máme tedy za sebou druhé kolo 3. ABL Xbowling ValMez. To další, s pořadovým číslem tři, jsme naplánovali na úterý 9. dubna 2019. Takže za 14 dní v 18:00 hodin všichni na značkách. Díky moc všem za krásný večer s bowlingem a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez