Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

V 5. lize vypálil všem rybník nováček BEZEJMENÍ MÍŠENCI

« zpět na seznam

18.9.2019

V 5. lize vypálil všem rybník nováček BEZEJMENÍ MÍŠENCI

V úterý 17. září 2019 měla v Xbowlingu ValMez svůj úvodní hrací den ABL velmi očekávaná 5. liga. Již jen pohled na její složení dává jasně najevo, že to budou boje o každý bodík a na celkového vítěze by si netroufl vsadit ani slavný pan Horáček.

Super start zažil nováček této skupiny BEZEJMENÍ MÍŠENCI (22 b.), který se zápasovou bilancí 5:0 zaskočil všechny soupeře, prošel večerem jako nůž máslem a soupeřům odevzdal pouhé 3 bodíky. Svůj zřejmě nejlepší večer v ABL zažili také druzí HAFANI (15 b.). O prázdninách pilně trénovali, kapitánka Irča stabilizovala soupisku a výsledkem je průběžné druhé místo. O pouhý bodík zpět je na třetím místě jeden z favoritů soutěže DRAVCI (14 b.), který zatím nepředvedl svůj TOP výkon, takže se máme na co těšit.

Po jarních peripetiích se složením sestavy se zdá, že podzim bude v tomto ohledu pro čtvrté OGARY (12,5 b.) bezproblémový a teď jen prodat to, na co tento mančaft má. Trošku za očekáváním zůstal výkon týmu ROZPITÉ (7,5 b.), který je nyní na pátém místě a má co napravovat. Tabulku nám uzavírá šestý FOR FUN (4 b.). Tým s nejširší základnou ve ValMezu zatím marně hledá to nejvhodnější složení, které by více konkurovalo týmům v 5. lize.   

A nyní ke statistikám kola. Hráči večera se stali Mira Bazalka (Bez. Míšenci) s průměrem 179,00 bodu a Bobina Korytářová (Bez. Míšenci) s průměrem 164,40 bodu. Aby byl hráč hodnocen v této statistice, musí mít odehrané minimálně 3 hry v HD. 4 body pro své týmy vybojovali Ondra Kudla (Ogaři), Bobina Korytářová a Irča Dorňáková (Hafani) a nejvyšší nához, krásných 235 bodů, si připsala Šárka Kovářová (Ogaři). Týmové statistiky ovládli vedoucí BEZEJMENÍ MÍŠENCI nejvyšším náhozem 562 bodů a celovečerním krásným průměrem 511,80 bodu. Takový průměr nemá ani vedoucí tým 4. ligy, Oderská banda.

Máme tedy za sebou úvodní hrací den 5. ABL Xbowling ValMez. K druhému kolu se sejdeme v úterý 1. října 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin a již se moc těšíme na další krásné a dramatické boje. Díky za krásný bowlingový večer a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez