Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

V červnu slavili na Dvojicích pánové Krčmovi

« zpět na seznam

3.6.2019

V červnu slavili na Dvojicích pánové Krčmovi

Poslední měsíc školního roku se nám v Xbowlingu ValMez rozběhl hezky zostra. V sobotu proběhla Kvalifikace pro finále Regionální Ligy dvojic a v neděli 2. června 2019 jsme pokračovali Valašskými dvojicemi. I přes nádherné letní počasí se nám sešel krásný počet 17 dvojic. O tento netradiční turnaj je stále velký zájem, což nás velmi těší a do našeho centra v podhůří Beskyd se sjeli hráči od Zlína až po Havířov. Asi pro to, že se hráči u nás cítí dobře. Tady se spojuje jak zábava, tak i zdravá rivalita o co nejlepší výsledky. Je to krásná oddechovka od ligových bojů.

A nyní pojďme k samotnému turnaji. K 1. rundě dojeli na kolech z Rožnova Katka a Jarda Mičkalovi (1069 b.) i s celou rodinkou, zahráli velmi slušně a ujali se tak vedení soutěže. Za nimi se usadili Bobina Korytářová se Zdendou Labajem (1024 b.) a třetí byli v úvodní rundě Peťa Janošec s Mirou Příleským (983 b.).

2. rundě nastoupili do turnaje jedni z favoritů, Láďové KrusberskýFilipem (1132 b.) a díky zlepšení v druhé polovině se přece jen prokousali do čela tabulky. KatkaJardou si udrželi průběžné druhé místo a na třetí se probojovali Nelča CapilováTomášem Helešicem (1053 b.).

3. rundě se již tradičně představují ti největší z favoritů a nejinak tomu bylo i tentokrát. Turnaj se příliš nevyvedl lídrům série, Áji KudělkovéRosťou Sousedíkem (1045 b.) a museli se tentokrát smířit až s osmým místem. Díky vyššímu náhozu si uhráli sedmé místo Mira StaněkTomem Blahou (1045 b.). I když se svým výkonem v 2. rundě nebyli NelaTomášem příliš spokojeni, nakonec to stačilo na konečné šesté místo. Celkově krásné páté místo vybojovali lídři úvodní rundy KatkaJardou a jsme u bojů o bednu. Ta byla vzdálená 35 bodů pro Janču a Marka Irglovi (1097 b.), kteří bohužel nedokázali více využít zaváhání Áji s Rosťou v boji o celkové vedení série. O těch zmíněných 35 bodů byli lepší Láďové a během posledních tří turnajů tak zkompletovali třetím místem medailové umístění. V jednu chvíli to vypadalo, že dvojice peroucí se o vítězství budou mít v cíli velký náskok, ale nestalo se tak. V závěrečné Low Game přišli o velký náskok a jisté vítězství Maruška HermanováRadkem Šoborou (1141 b.) a nakonec zuby nehty udrželi alespoň druhé místečko. I tak je to jejich letošní premiérové umístění v nejlepší trojce turnaje. Velmi dobře přijeli připraveni Mildové Krčmovi (1157 b.). V žádné z her neměli větší výpadek a celkově nejvyrovnanější hry jim přinesly zasloužené ovoce v podobě červnového vítězství v netradičním turnaji Valašských dvojic a jejich vůbec prvnímu vítězství v této soutěži. Což jen kvitujeme, protože najednou tady máme minimálně šest dvojic, které můžou kdykoliv tento turnaj vyhrát.

A jak nám zamíchal pořadím celoroční série Valašských dvojic šestý, dvojnásob bodovaný turnaj? V čele jsou i nadále Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (177 b.), ovšem v těsném závěsu jsou již Janča a Marek Irglovi (173 b.) a také Láďa KrusberskýLáďou Filipem (172 b.). Tato trojice má již celkem slušný náskok na další pronásledovatele, kterými jsou Nelča CapilováTomem Helešicem (147 b.). TOP šestku doplňují Mildové Krčmovi (131 b.) a Maruška HermanováRadkem Šoborou (122 b.). Kompletní žebříčky, jak dvojic, tak i jednotlivců, si můžete stáhnout ZDE.

Co říci závěrem? Opět jste vytvořili skvělou atmosféru a zábavu u parádního netradičního turnaje Valašských dvojic, za což Vám patří náš velký dík a těšíme se sedmé pokračování, které se v našem Xbowlingu ValMez hraje v neděli 7. července 2019. OBSAZOVAČKA je aktivní od dnešního rána.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez