Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Vítězná premiéra na Val. dvojicích pro Aničku s Ivou

« zpět na seznam

22.6.2020

Vítězná premiéra na Val. dvojicích pro Aničku s Ivou

Tak se nám v Xbowlingu ValMez rozběhla v neděli 21. června 2020 po více jak třech měsících poslední celoroční turnajová série, Valašské dvojice. Turnaje se zúčastnil krásný počet 19 dvojic a opět jsme přivítali nové účastníky. Tentokrát to byly tři dvojice a především jedna, čistě ženská, se výrazně zapsala do výsledkové tabule.

1. rundě se zadařilo nejvíce právě té čistě ženské dvojici. Anička StromšíkováIvou Fojtíkovou si jen tak lehce střihly 1217 bodů a usadily se v čele tabulky. Obhájce posledního, březnového turnaje, Bobina Korytářová se Zdendou Labajem zahráli 1061 bodů, v rundě obsadili druhé místo a jako třetí uzavřeli úvodní skupinu Peťa SkýpalaMojmírem Klanicou (1044 b.). Při pohledu na dvojice zbylých dvou rund se čekalo, že na bednu mohou pomýšlet pouze vedoucí děvčata.

Jenže v 2. rundě se žádné dvojici nepodařilo protlačit na pomyslnou bednu. Ovšem na radosti to jistě neubralo dalšímu nováčkovi, Lence a Tomášovi Lacigovým (1014 b.), protože jejich výkon bral vítězství v rundě a průběžné čtvrté místo. Čili celkem pěkná premiéra. Zbylým dvojicím se již vůbec nedařilo a jejich výkony bohužel nestačily ani na horní polovinu tabulky.

A přišla závěrečná 3. runda, v které se nám objevili naši „Mistři“. Ne každému se však vedlo tak, jak odpovídá jejich postavení v aktuálním žebříčku a i pětileté historii. Nejlépe se vedlo Áji KudělkovéRosťou Sousedíkem. Jejich výsledek 1202 bodů byl z této závěrečné rundy nejlepší a vynesl je až na medailový piedestal. Na AničkuIvou (1217 b.) však ani oni nestačili, ale i tak jim konečné druhé místo udělalo radost. A změnilo se nám i pořadí na konečném třetím místě. To do slova a do písmene vydřeli Mira StaněkTomem Blahou (1065 b.) a nakonec tak odsunuli o pouhé 4 bodíky na nepopulární bramboru Bobinu se Zdeňou (1061 b.). Krásné páté místo připadlo další dvojici z 1. rundy Peťovi Mojdou (1044 b.) a do TOP šestky se proháčkovali ještě Maruška HermanováRadkem Šoborou (1016 b.), když na konečné sedmé místo o dva body odsunuli LenkuTomášem (1014 b.).

A jak vypadá celoroční pořadí po čtvrtém turnaji? V čele tabulky se nám usadily se ziskem 118 bodů hned dvě dvojice. Mira StaněkTomem Blahou a Bobina Korytářová se Zdendou Labajem. Na třetí příčce se drží Maruška HermanováRadkem Šoborou, kteří zatím získali 103 bodů. Znovu upozorňujeme, že z důvodu nucené přestávky se do celkového pořadí počítá ne 8, ale pouze 6 nejlépe bodovaných turnajů. Červnový a prosincový turnaj je navíc dvojnásob bodovaný. Kompletní dosavadní výsledky a pořadí v sérii si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.

Máme tedy za sebou vydařený čtvrtý turnaj Valašských dvojic. K pátému turnaji se v Xbowlingu ValMez sejdeme již v tradičním termínu, čili první neděli v měsíci, 5. července 2020. OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní. Díky za krásné, i když deštivé, nedělní bowlingové odpoledne a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba při Kvalifikaci Přeboru Zlínského kraje, která odstartovala již v úterý 16.6.2020. Více se o této parádní letní lize jednotlivců dozvíte ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez