Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Vykročili ve Valašských dvojicích Ája s Rosťou za obhajobou?

« zpět na seznam

6.2.2019

Vykročili ve Valašských dvojicích Ája s Rosťou za obhajobou?

Ještě nám nestačilo pořádně vytrávit vánoční cukroví a silvestrovské chlebíčky a jednohubky a i bez ohledu na počasí se nám rozbíhají lednové turnaje. Xbowlingu ValMez byl hned v neděli 6.1.2019 na pořadu úvodní turnaj série VALAŠSKÉ DVOJICE 2019. V pravé zimní počasí nakonec dorazil k soutěžnímu klání skvělý počet 17 dvojic.

Hned v předehrávce to velmi dobře rozjeli Láďové Krusberský a Filip (1128 b.) a i po nedělní 2. rundě byli stále v čele pořadí. Do databáze jsme museli připsat hned pětici nově složených dvojic, ale bohužel do vrchní pater tabulky se jim přes ostřílené harcovníky nepodařilo prosadit. Z prvních dvou rund zahráli velmi pěkně a nejlépe Katka a Jarda Mičkalovi (1066 b.) a nakonec z toho bylo ceněné 5. místo, když za sebou nechali takové dvojice jako Nelu Capilovou s Tomem Helešicem (1060 b.) nebo Marušku Hermanovou s Radkem Šoborou (1059 b.). Tyto páry obsadili za Mičkalovými 6. a 7. místo.

Ale to již turnaj vrcholil. Na 4. místo se probojovali díky závěrečné velmi vydařené hře LOW-GAME Dáša a Radek Capilovi (1086 b.), což bylo v danou chvíli zřejmě maximum. Již bylo jasné, že 3. místo získají Ládíkové a jen se čekalo, kdo se stane premiérovým vítězem v roce 2019. Nakonec, i přes mohutný finiš, skončili těsně druzí JančaMarek Irglovi (1149 b.), když jim na vítězné Áju Kudělkovou s Rosťou Sousedíkem (1154 b.) chybělo pouhopouhých 5 bodíků. Jak je vidět, i letos se zřejmě tyto dvě dvojice budou prát o ty nejvyšší celoroční posty.

Tak jsme rok 2019 zahájili úspěšně a jistě je nejen naším, ale přáním všech, abychom v Xbowingu ValMez takto nadále pokračovali. Druhý turnaj Valašských dvojic je naplánován na neděli 10.2.2019 a OBSAZOVAČKA je samozřejmě již aktivní.

A to je opravdu již pro dnešek vše. Díky za krásné nedělní odpoledne a brzy zase na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez