Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Vyrovnaný 2. HD 3. ligy zvládl nejlépe Krocaní hněv

« zpět na seznam

8.10.2020

Vyrovnaný 2. HD 3. ligy zvládl nejlépe Krocaní hněv

Opět skvělý bowlingový večer zažilo ve středu 7. října 2020 centrum Xbowling ValMez. Ke svému 2. HD se sešly týmy 3. ligy a opět potvrdily, že v nejvyšší domácí soutěži ABL nemá nikdo nic jisté, že předpokládané dramatické zápletky, které jsme viděli na jaře, budou pokračovat i v podzimní sezóně.

A kdo jiný by spustil kolotoč zapletenců, propadů a výstupů nahoru, než lídr soutěže Pivoni (13 b. – celkem 37 b.). Ne, že by bodově úplně propadli, body si pravidelně braly týmy navzájem, o čemž svědčí vyrovnanost 3. ligy, ale nedokázali zopakovat výkon z prvního kola, stačí se podívat na týmový průměr, takže vedoucí pozici drží zuby nehty díky skvělému úvodnímu večeru.

Podobně dopadli v tomto kole také půběžně druzí Šalamouni (13 b. – celkem 34 b.) a na třetí tým tabulky mají k dobru ještě dva body. Tím třetím týmem je Fabuland (15 b. – celkem 32 b.), který zahrál solidně a určitě i nadále zůstává ve hře o celkové vítězství. Po nevydařeném vstupu do soutěže se probudil jarní šampion Krocaní hněv (20 b. – celkem 30 b.), v tabulce poskočil z šestého na čtvrté místo a jak je vidět, sen o obhajobě titulu není nereálný. Na pátém místě sice i nadále zůstává Lotr tým (16 b. – celkem 27 b.), ale tentokrát předvedl určitě lepší výkon než v prvním kole a při spoustě zápasů, které nás do konce ligy čekají, v žádném případě nemůžeme Mistra z podzimu 2019 odepisovat. To samé se dá říci i o nováčcích 3. ligy. Na šestém místě jsou Bezejmení míšenci (13 b. – celkem 25 b.) a na sedmém pak Dravci (15 b. – celkem 25 b.). Oba mančafty nemají ještě tak velkou bodovou ztrátu, aby byly považováni za dárce bodů a byly odsouzeni k sestupu. Čekají nás parádní čtyři hrací večery, přátelé, máme se opravdu nač těšit.

A nyní ke statistikám druhého kola. Hráči večera se stali Michal Štěpánek (Lotr tým) s průměrem 179,50 bodu a Janča Irglová (Fabuland) s průměrem 166,75 bodu. Nejužitečnějším hráčem byl Vašek Bezděk (Krocaní hněv), když vybojoval plný počet 6 bodů a nejvyšší nához 218 bodů zahrál Jirka Pavela (Šalamouni). Bowlingové pravidlo, že se nehraje na průměr, ale na body, připomněli díky týmovým statistikám Šalamouni, když zahráli nejvyšší nához 595 bodů a připsali si nejlepší celovečerní průměr 507,50 bodu.

Máme tedy za sebou úspěšný druhý hrací den 3. ligy. K třetímu kolu se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 21. října 2020, začátek opět v 17:00 hodin. Díky Vám všem za krásný bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez