Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Vyrovnaný 3. HD vyzněl nejlépe pro TWEENERS

« zpět na seznam

8.8.2019

Vyrovnaný 3. HD vyzněl nejlépe pro TWEENERS

Prázdninové dny utíkají jako voda a i nám pomalinku končí základní hrací dny LETNÍ VALAŠSKÉ DEVÍTKOVÉ LIGY. Ve středu 7. srpna 2019 měla v Xbowlingu ValMez své třetí dostaveníčko skupina B.

Tentokrát to vezmeme od celkového postavení a mrkneme se, jak se kterému týmu v tomto kole dařilo. Vedoucí CNC PRODUKT (16 b. – celkem 55 b.) získal v prvních dvou zápasech 10 bodů, jenže nejdůležitější mače s NO NAME a Tweeners nezvládl a z minisoubojů vyšel nejhůř, když dohromady v těchto duelech získal pouhý bodík. NO NAME (17 b. – celkem 51 b.) hned v úvodu prohrál s Tweeners 1:4, jenže pak tento výsledek v opačném gardu 4x zopakoval a upevnil si druhé místo v tabulce.

Třetí nejžhavější kandidát na postup TWEENERS (19 b. – celkem 45 b.) tak měl velkou šanci stáhnout bodové manko na první dva týmy, jenže si vylámal zuby na Andílcích. I přes tuto prohru se ale nakonec stali Tweeners týmem kola a postup již mají opravdu na dosah ruky. Stejně je na tom NO NAME, CNC Produkt o postup do Finále A již přijít nemůže.

Ještě teoretickou naději mají čtvrtí ANDÍLCI (10 b. – celkem 29 b.). Jenže kromě Tweeners dokázali již jen těsně porazit Hafany a tak se jim třetí místo opět vzdálilo. HAFANI (8 b. – celkem 23 b.) opět zabojovali, dokázali porazit svého největšího soupeře v boji o páté místo Zákulisí a po výhře 5:0 se odpoutali z šestého místa v tabulce. Na toto postavení bohužel kleslo ZÁKULISÍ (5 b. – celkem 22 b.). Hned v úvodním zápase dokázal tento tým porazit Andílky 4:1, jenže to bylo bohužel vše, co se mu v tomto večeru podařilo. Ve zbylých zápasech získalo Zákulisí pouhý bodík a to na víc, než zmíněný sestup na šestou pozici, nestačilo.  

Ještě se podíváme na statistiky kola. Hráčem večera se stal tahoun CNC Mira Mrocek s velmi pěkným průměrem 246,60 bodu. Co se týče užitečnosti, tak tady zazářil Láďa Šmelcer (Tweeners), který jasně všem ukázal, že k zisku bodů není potřeba zahrát nejlepší průměr, ale porazit svého soupeře na řádku. A to se mu podařilo ve všech zápasech a získal tak plný počet 5 bodů. Nejvyšší nához měl jako v minulém kole opět absolutní hodnotu 300 bodů a pod tento zápis se podepsal Jirka Kortyš (Tweeners). Mezi ženami zahrála tentokrát nejlepší průměr 218,40 bodu Anička Stromšíková (NO NAME). Zbývají doplnit týmové statistiky. Nejvyšší nához 742 bodů a celovečerní průměr 675,60 bodu si připsal vedoucí CNC PRODUKT.

Máme tedy za sebou předposlední večer skupiny B LVDL. Závěrečné čtvrté kole je naplánované na středu 21. srpna 2019 s tradičním začátkem v 18:00 hodin. Díky za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou. Třeba u kvalifikace na Přebor Zlínského kraje, která se nám překlopila již do své druhé poloviny a stále čeká na účast mnohých z Vás.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez