Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Z lednového podpalubí k únorovému vítězství

« zpět na seznam

3.2.2020

Z lednového podpalubí k únorovému vítězství

Opět skvělá účast byla v druhém turnaji Valašských dvojic. V neděli 2. února 2020 si našlo cestu do Xbowlingu ValMez k turnaji hned 17 dvojic. A krásný nebyl jen počet, krásné byly i boje a opět dopisujeme nové jméno vítěze nebo také dvě vítězná jména, můžete si vybrat.

V minulém roce se do soutěže zapojily další nové dvojice a tomuto parádnímu a oddechovému turnaji se vlila nová krev do žil. Najednou ostřílené a bezkonkurenční dvojice začaly mít co dělat, aby udržely své pracně vybojované pozice. Jenže nováčci nějaký respekt k „neporazitelným“ nebrali vůbec v potaz a začali vystrkovat drápky. Rozepisovat jejich jména tady dnes určitě nebudeme. Vy, pravidelní účastníci, sami dobře víte, které dvojice to jsou. A není jich málo. A to je jen a jen dobře.

Jednu takovou dvojici vytvořili Mira Staněk a Tomáš Blaha (1192 b.). Pár loňských dílčích úspěchů v podobě umístění v TOP šestce ukázalo, že by snad mohlo jít o dalšího z adeptů bedny. V lednu to sice ještě nevyšlo, ba naopak, sami hráči ví, že to byl totální průser, ale vzali si z toho asi ponaučení a bác ho. V únoru to není jen bedna, ale hned první vítězství v turnaji. Další dvojicí, která se zapojila do turnaji v roce 2019, jsou Bobina Korytářová a Zdenda Labaj (1175 b.). Ti již znají pocit, jak chutná medailové umístění a s jídlem roste chuť. Tentokrát opět příkladně zabojovali a je z toho krásné druhé místo. Nyní nám přichází na řadu ti naši staří známí harcovníci, kteří budou o svá místa na slunci začít tvrdě bojovat. První jsou na řadě Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (1158 b.). Vítězové série roku 2018 bojovali a dokázali v konkurenci nových dravců ukořistit třetí příčku. Další z vítězů série, tentokrát obhájci titulu z loňského roku, Janča a Marek Irglovi (1127 b.) si proti lednu polepšili a získali čtvrté místo. Na pátém místě nám skončili lednoví vítězové, Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (1068 b.) a do TOP šestky nám ještě proklouzla další nováčkovská dvojice z roku 2019, Lenka Zvěřinová a Milan Krčma ml. (1046 b.).

Ano, je to tak. Chybí nám tady několik známých dvojic, ale asi si budeme muset zvyknout, že jiné to již nebude, že první housle budou hrát vždy jiná jména. Konkurence se hooodně rozrostla a síto favoritů rozšířilo. Jen tak dál a houšť.

Po dvou turnajích jsou v čele série Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (51 bodů) a o druhé místo se dělí se stejným počtem 42 bodů hned tři dvojice. Jsou to Bobina Korytářová se Zdeňou Labajem, Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem a Lenka Zvěřinová s Mildou Krčmovic. Kompletní pořadí dvojic a jednotlivců po 2. turnaji ke stažení ZDE.

No a je hotovo. Krásný únorový turnaje máme odehraný a již se všichni těšíme na třetí turnaj Valašských dvojic, který je naplánovaný na neděli 1. března 2020. Právě před malou chvílí jsme aktivovali Obsazovačku, tak neváhejte s přihlášením. Díky zá parádní bowlingovou neděli a v našem Xbowlingu ValMez se těšíme opět brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez