Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Zimní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2020

« zpět na seznam

11.2.2020

Zimní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2020

Xbowling ValMez uspořádal další bowlingový kemp. Ten s pořadovým číslem osm byl zimní a celkem se kempu od 7. do 9. února 2020 zúčastnilo 20 hráčů. A byly to jako vždy náročné, ale parádní bowlingové dny, se vším všudy.

Tři dny tréninkové práce, kde jsme se snažili jako vždy probrat co nejvíce ze základní bowlingové techniky. Tentokrát jsme se však především věnovali tomu nejzákladnějšímu, uvolněnému pohybu při timingu a správnému držení těla při vypuštění koule. Potrénovali jsme dohozové systémy a trochu jsme také probrali samotné roztočení koule. Víc už se za tři dny stihnout nedalo. Prostě takový kemp, jaký náš Xbowling ValMez pořádá.  

Samozřejmě, jako již tradičně, i přes nálož cviků toho většina hráčů neměla ještě dost a na řadu přišly noční bowlingové turnaje. To vše prostě k našim bowlingovým kempům patří a proto se tak moc na ně vždy těšíme. Věříme, že si všichni účastnicí Zimní bowlingového kempu odnesli či odvezli co nejvíce informací, které teď vlastní pílí a tréninkem mohou uplatnit při vlastní hře. Takže takové bylo krátké shrnutí tří krásných zimních bowlingových dnů.

Samozřejmě, že samotné tréninkové jednotky by nevedly k bezproblémovému chodu kempu. Bez opět kvalitní obsluhy baru a kuchyně restaurace Originál 1869 Hangár by to nešlo. Tímto děkujeme jejich šéfům Emilu Nečasovi s Radimem Slačálkem, kteří nám se svým personálem vytvořili opět skvělé zázemí.

Tři dny utekly jako voda a my jsme se již domluvili na kempu letním. Tak jako v loňském roce, bude trvat od pátku do neděle. Termín jsme stanovili od 13. do 16. srpna 2020.

Ještě jednou děkujeme všem hráčům za vzorný přístup k jednotlivým tréninkovým cvikům a samozřejmě za skvělou atmosféru, která nás celým kempem provázela. Těšíme se, že se s Vámi setkáme v srpnu 2020 při již devátém bowlingovém kempu.

Kompletní FOTOGALERII z kempu si můžete prohlédnou - ZDE.

Obsazovačka na Letní bowlingový kemp - ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez a trenéři Petr Roubalík a Tomáš Helešic