Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Zlínské komando MORIBUNDUS řádilo v 6. lize

« zpět na seznam

19.9.2019

Zlínské komando MORIBUNDUS řádilo v 6. lize

Ve středu 18. září 2019 se nám v Xbowlingu ValMez rozběhla i čtvrtá skupina ABL, čili 6. liga. Tato čtyřčlenná skupina je složená výhradně z nových týmů ABL, najdeme v ní pár hráčů již hodně ostřílených z ligových bojů, ale také ty, což je hlavní a zásadní i absolutní nováčky.

Roli obrfavorita potvrdil zlínský MORIBUNDUS (28 b.), který svým nebohým soupeřům nechal hodně malé drobky na stole v podobě pouhých 2 bodíků a zřejmě mílovýmí kroky míří za postupem do 5. ligy. Krásný souboj nám panuje o druhé místo, o které se perou FRENZY (15 b.) a REPUBLIKA (12 b.). Kapitán týmu FRENZY Mário Dobeš poskládal tým z hráčů, kteří si na jaře zkusili naši ligu, a tento mančaft vypadá dost nadějně.

To kapitán Republiky Karlos Dohnal využil možnosti Interních propozic pro hráče s nižším průměrem jak 150 bodů z předchozí sezóny a založil slušný rodinný mančaft. Na čtvrtém místě se nám trošinku krčí ZKUŠEBNÍ PROVOZ (5 b.), ale i tento mančaft stojí za to. Kapitán Lukáš Kolísek se totiž obklopil třemi dámami, za což mu patří velký palec nahoru. Mnohé ligy nemají ani celkem tolik žen, kolik jich má Lukáš v týmu.

A nyní ke statistikám. Hráči večera se stali Rosťa Píka (Moribundus) s průměrem 174,17 bodu a Soňa Mičolová (FRENZY) s průměrem 121,33 bodu. Plný počet 6 bodů získali pro Moribundus Rosťa Píka a Ruda Bartoník a o nejvyšší nához 192 bodů se postaral Marian Dobeš (FRENZY). Týmové statistiky si přivlastnil MORIBUNDUS nejvyšším náhozem 527 bodů a celovečerním průměrem 487,00 bodu.

Máme tedy za sebou úvodní hrací den 6. ABL Xbowling ValMez. K druhému kolu se sejdeme ve středu 2. října 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin a již se moc těšíme na další krásné a dramatické boje. Díky za krásný bowlingový večer a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez