Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Rezervace

Poukázky (stravenky) ani platební karty společností Sodexo, Benefit.cz (či jiných podobných společností) NEBEREMEProvozovatel Xbowlingu ValMez, společnost Bowling ValMez s.r.o., nemá s žádnou takovou společností uzavřenou smlouvu.


PROVOZNÍ DOBA A CENÍK - klikněte ZDE

Náš jednoduchý on-line systém umožňuje vytvořit si rezervaci z pohodlí domova. Vyberte si datum, dráhu a čas a my se na Vás budeme v Xbowlingu těšit.

Zákazník při rezervaci automaticky souhlasí s platným Provozním řádem

Maximální počet osob v herně ke každé dráze je 5 (slovy PĚT). Do tohoto počtu se počítají i děti jakéhokoliv věku a také přihlížející či dozorující osoby. Bowlingové dráhy jsou prioritně vyráběny pro 3-4 hráče a tomu je také přízpůsobený počet míst k sezení. Naše prostory pak bohužel nenabízí oddělené prostory pro přihlížející diváky. Bowlingovou obuv Vám zapůjčíme na recepci ZDARMA, pokud nemáte vlastní bowlingové boty.

Od 1.1.2017 platí ZÁKAZ používání sálové a jiné sportovní obuvi.

Dětské mantinely na dráze č. 1 a 2. Rezervace čísla drah je pouze orientační, při rezervaci konkrétní dráhy tento požadavek prosíme piště do poznámky při rezervaci.

Poslední rezervace - 1 hodina před koncem provozní doby.

Pokud máte speciální požadavky nebo plánujete uspořádat v našem centru rodinnou oslavu, firemní večírek či akci pro více osob,

zavolejte nám na číslo 608 300 319 

A konečně, rezervovat dráhy můžete i osobně na recepci bowlingu.